Salı , Ocak 23 2018
Ana sayfa / Genel / iki Resim Arasında ki Farkı Bulun – BiELOF.com
iki Resim Arasında ki Farkı Bulun
iki Resim Arasında ki Farkı Bulun

iki Resim Arasında ki Farkı Bulun – BiELOF.com

iki Resim Arasında ki Farkı Bulun – BiELOF.com iki resim arasındaki farkı bulmak için uğraşmayın. iki resim arasındaki farklar apaçık ortadadır.

iki Resim Arasında ki Farkı Bulmak

iki resim arasında ki farkı bulmak için uğraşmayın. 2 resim aynı olmamasından dolayı değil 2 resimde ki kişinin karakterinden, hareketlerinden, davranışlarından hiç birisi birbirini zaten tutmuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tanklardan korkmuyoruz”, “Dimdik duracağız”, “Sonuna kadar bu görevimizi sürdüreceğiz”.
Cumhurbaşkanı Demirel, Binaenaleyh, şapkamı alır giderim.
(12 Mart 1971 ve 12 Eylül 1980 darbelerinde Başbakanlık’tan ayrıldığı için “şapkayı alıp gitmek”le eleştirilen, iktidara geliş süreçleri için “Altı kez gittim, yedi kez geldim” diyen, “Yollar yürümekle aşınmaz”, “Dün dündür, bugün de bugün”)

iki Resim Arasında ki Farkı Bulun

19 Tem 2014 Türkiye Cumhuriyetinin halk oyları ile seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olacak, o makamda Türkiye’ye, vatanıma, bayrağıma, milletime hizmetkar olacağım.

7 Tem 2015 Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen iftar programında, Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm siyasi hayatının millete daha iyi hizmet verebilme mücadelesiyle geçtiğini kaydederek, “Milletimizle birlikte olmaya devam edeceğiz. Sıfatımız ne olursa olsun bizim yerimiz milletimizin yanıdır” ve “Biz Milletin İçinden Geldik ve Milletle İrtibatımızı Hiçbir Zaman Kesmedik” dedi.

28 Şubat’ta neredeydiniz?

22 Eki 2015 Cumhurbaşkanlığı Makamına Oturan Şahsım Değil Cumhurun Kendisidir

Allah aşkına soruyorum. “Siz 28 Şubat’ta neredeydiniz? 12 Eylül’de neredeydiniz? 12 Eylül’ün Paşası Cumhurbaşkanlığı yaparken bir kez olsun bu kelimeyi, bu kavramı kullana bildiniz mi? Diktatör kavramını, 28 Şubat’ta o brifinglere gittiğinizde kullanacaktınız. Gerçek diktatörlere bir kez olsun diktatör diyebildiniz mi? Diyemezler, diyemediler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şahsı hakkında sağda solda ahlaksızca “diktatör” kavramını kullananlar olduğunu belirterek, “Onların kimlerle yürüdüklerini biz çok iyi biliyoruz. Ama biz, milletle yürüdük, milletle yürümeye devam edeceğiz. Onlar sırtlarını tabanı ibadet, ortası ticaret, tavanı ihanet olan paralel yapılara dayayacaklar” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi

13 Haz 2016 Asıl Olan, Bu Millete Hak Ettiği Hizmeti Vermektir

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım ve bakanların da katıldığı programda Milletvekilleri ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iftar yemeğinin ardından milletvekillerine hitaben yaptığı konuşmasında, “Milletvekillerimizin çok çalıştığını, çok yorulduğunu biliyorum. Ama üstlendiğiniz vazife sizlere çalışmaktan ve yorulmaktan şikâyet etme hakkı vermiyor. Tam tersine sizlerden daha çok çalışmanızı, daha çok üretmenizi, ülkemizin ve milletimizin geleceğine daha çok katkı sağlamanızı bekliyor” dedi.

Şimdi yukarıdakilere bakarak; iki resim arasında ki farkı bulun.

Farkı bulmak için at gözlüklerini çıkartmanız veya kuma gömdüğünüz o kuş beyinlerinizi çıkartmanız gerekmektedir.

İki Resim Arasında ki Farklar

Cumhurbaşkanı Demirel, Bunların sonu da Allende gibi olacak.
(1979 yılında Başbakan Bülent Ecevit’i öldürülen Şili Devlet Başkanı Salvador Allende’ye benzetir.)

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu yola kefenimizle çıktık.
Bizler görevimizin başındayız. Sonuna kadar bu görevimizi sürdüreceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Darbeciler başarılı olamayacak.
(El ele vereceğiz, omuz omuza vereceğiz. Bunlara haddini en kısa zamanda inşallah bildireceğiz.)

Cumhurbaşkanı Demirel, Başörtüsüyle okumak isteyenler Suudi Arabistan’a gitsin.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, başörtüsü yasağını insafsızlık olarak nitelendirdi. (25 Ocak 2013)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, başörtüsü yasağının kaldırılmasının ardından kızı Sümeyye ile cemaatle şükür namazı kılmış..

Başörtüsü Yasağının Kaldırılması
Başörtüsü Yasağının Kaldırılması

İki Resim Arasında ki Farklar ortadadır. Görmek isteyene farklı, Kafasını kuma gömmek isteyene farklı görünür.

Demirel hükümeti IMF destekli 24 Ocak kararları

1980’e gelindiğinde Demirel hükümeti kontrol dışına çıkan enflasyonu kontrol altına almak, dış açığı kapatmak ve ekonomiyi yeniden işler hale getirmek için 24 Ocak Kararlarını yürürlüğe koydu. 24 Ocak Kararları ile Türk Lirası’nda yüzde 48.6’lık devalüasyon yapıldı. Demirel hükümeti IMF destekli 24 Ocak kararlarını unutmayın.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 3. büyük devalüasyonu, Demirel hükümeti tarafından 1970’de gerçekleştirildi, 1 ABD doları 9 liradan 15 liraya çıkarıldı. Bu dönem, işçi eylemlerinin de zirve yaptığı dönem oldu. Bu süreci 12 Mart muhtırası izledi. Bunu unutmayın.

Demirel, 1991 seçimlerinin ardından Sosyal Demokrat Halkçı Parti (SHP) ile bir koalisyon hükümeti kurdu. Bu dönemde ücretlilere yönelik politikalara ağırlık veren Demirel, 1992’de ‘Yeşil Kart’ uygulamasını başlattı. Sosyal güvenlikte çok eleştirilen bir uygulama da bu dönemde hayata geçirildi ve kadınlarda 38, erkeklerde 43 yaşında emekliliğin önü açıldı. Bunu unutmayın.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, havalimanında yaptığı açıklamada, ”Buraya gelmeden önce farklı bir yerdeydim, Marmaris’te. Ve ayrıldığım yerde de hemen arkamdan oraları ne yazık ki aynı şekilde bombalamışlar. Benim hala orada olduğumu zannediyorlardı ve buraya gelişimizi de herhalde takip edemediler. Bizler görevimizin başındayız. Sonuna kadar bu görevimizi sürdüreceğiz.

Bunun bedelini çok ağır ödeyecekler.

Yüksek Askeri Şura

Bu bize Allah’ın çok büyük bir lütfu. Bu TSK’nın bunlardan temizlenmesine vesile olacak.

Önümüzde Yüksek Askeri Şura var. Bu adımın YAŞ öncesi atılması çok manidardır. Neler olacağını biliyorlardı çünkü.

Darbecilere idam cezası
Mehmet Müezzinoğlu
Mehmet Müezzinoğlu

Terör örgütü FETÖ mensupları darbe girişiminde bulundu, halka ateş açtı, TBMM’ye bomba attı.

Darbe girişimini tvnet’e değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu ‘Darbecilere idam cezası verilemesini masaya getireceğiz‘ dedi.

Müezzinoğlu, sivil toplum kuruluşlarına bugün saat 13.00’te TBMM’ye gelmeleri yönünde çağrı yaptı. Müezzinoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada ise “Milletimiz dik duruşuyla asaletini gösterdi teşekkürler milletin sivil toplum kuruluşlarını saat 13.00’te Gazi Meclis’e bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu Ülkenin Halkı

Gördünüz mü Erdoğan Devlet için can verecek, Bu Ülkenin Halkı niçin kimin arkasında.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan, iş adamı Özdemir Bayraktar’ın oğlu Selçuk Bayraktar ile evlendi. Törene çelenk, çiçek göndermek isteyen misafirlere, Mehmetçik ve Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme ve Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme vakıflarına bağış yapabileceklerinin söylendiği öğrenildi.

Kim bu Vatana hizmet ediyor, Kim bu Vatanı seviyor, Kim bu Vatanı için canını verecek her satırda bellidir.

Şerefsizler Asılmalı diyorsan destek ol https://www.facebook.com/kigin74

Darbeci Şerefsizler ASILMALI
Darbeci Şerefsizler ASILMALI

Hiçbir şey bulunamadı.

Whatsapp durumları nedir tanıtım yazısı

Whatsapp durumları nedir tanıtım yazısı BiELOF.com

Whatsapp durumları nedir Tanıtım yazısı BiELOF.com sitesinde Whatsapp nedir? WhatsApp Neler Yapılır? WhatsApp uygulaması, WhatsApp …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir