Pazartesi , Ocak 22 2018
Ana sayfa / Webmaster / Spam Nedir Spam Yorum Nedir Google Site Şikâyet – BiELOF.com
Spam Nedir Spam Yorum Nedir
Spam Nedir Spam Yorum Nedir

Spam Nedir Spam Yorum Nedir Google Site Şikâyet – BiELOF.com

Spam Nedir Spam Yorum Nedir Google Site Şikâyet, WP Spam Yorumlar, Google Site Şikâyet, WordPress Spam Yorumlar, BiELOF.com sitesinde bilgiler paylaşılmıştır.

Spam Nedir?

Spam Ne Demek? İnternet üzerinden hazırlanan yüksek sayıda ki aynı mesajın kopyasının, isteği dışında bu tarzda mesajları alma talebinde bulunmamış kişilere bazı özel programlarca iletilerin gönderilmesi Spam olarak adlandırılır.

Spam Nedir Spam Yorum Nedir?
Spam Nedir Spam Yorum Nedir?
Spam nedir? SPAM çoğunlukla ticari reklam niteliğinde olup, size gönderilen Spam Mesajlar genellikle; ürünlerin, belli bir sitenin tanıtımı, link gönderimi veya çabuk zengin olma kampanyalarının, bu reklamlar sıklıkla güvenilmeyen ürünlerin, yasal olmayan servislerin duyurulması amacına yönelik reklam içerikli e-maillerdir.

Spam Nedir Spam Yorum Nedir?

Sahip olduğunuz Domain (Alan Adı) e-mail adresiniz üzerinden veya web sitesi yorum ekleme alanından hazırlanan programlar vasıtasıyla Spam gönderenler genellikle sahte hesap (fake) kullanıyorlar. ReCaptcha, Authentication ve Kimlik Denetleme yapmadan gönderimi tamamlarlar.

Spam Yorum Nedir? Hazırlanan programlar ile IP Adresi kara listede olabilen E-mail içeriğinde link, reklam veya absürd mesajların web sitenize hiç bir değer katmayacağı gibi bu tür yorumlara izin vermenizde Google gözünde sitenizin değer kaybetmesine neden olabilir.

WP Spam Yorumlar

Spam Nedir Spam Yorum Nedir; Web siteleri ile uğraşan birçok webmaster WP Spam Yorumlar nedeniyle destek konuları açmaktadır. WP Spam Yorumlar yukarıda belirtildiği gibi alakasız içerikleri nedeniyle Google Aramalarında ilk sayfada çıkmak ve üst sıralarda çıkmak istediğiniz sitelere bir değer katmaz. Hatta bazı durumlarda bu yorumlara izin vermeniz nedeniyle arama sonuçlarında kötü anlamda bile etkilenebilirsiniz.

WordPress Spam Yorumlar

Yorum Hizmeti satın alarak web siteniz de bulunan konuların, hem anahtar kelimede yükselmiş olacağını, hem de Alexa değerleriniz yükselerek iyi yerlere geleceğini iddia edenlere şüpheli yaklaşmanızı öneririm.

WordPress Spam Yorumlar tarafından aynı mesajın sitenizde bir çok sayfaya aynı İP adresi üzerinden gönderilmesinin etkisi değil zararı olacaktır.

Hotmail, Yahoo, Outlook, Gmail gibi e-posta servis sağlayıcılarına SPAMA DÜŞEN MESAJLARI herhalde hatırlatmama gerek yoktur. Bu firmalar maddi açıdan değerleri Google Arama Motoru ile boy ölçüşemeyecek düzeydedir. E-mail servislerinin bile spam mesajlarını ayırt edebildiğine göre Google’ın arama sonuçlarında spam, ücretli bağlantı veya kötü amaçlı yazılımlardan kaynaklandığını düşündüğü bilgileri listelediğini unutmayın.

Google Spam Site Şikâyet

Arama sonuçlarımızın kalitesini yükseltmek için sürekli çaba gösteriyoruz. Dizinimize spam gönderen bir site bulduysanız bu bilgiyi lütfen bizimle paylaşın.

Yönergelerimize uygun olmayan bir siteyi bize bildirmenin en iyi yolu https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=tr adresinden Spam Raporu göndermektir.

Spam Raporları doğrudan mühendislerimize gönderilir ve spam’la mücadele etmek için ölçeklenebilir çözümler geliştirmede bu raporlardan yararlanılır.

Google Spam Site Şikâyet edebileceğiniz konular;

Kopya Yazı, Makale,
Kimlik avı,
Ücretli bağlantılar,
Kişisel/özel bilgiler,
Kötü niyetli yazılım,
Rahatsız edici içerik,
Telif hakkı ve diğer yasal sorunlar,
AdSense ve Google Haritalar gibi diğer Google ürünlerini kötüye kullanım.
Google Site Şikâyet

Spam Nedir? Spam Yorum Nedir? Google Site Şikayet – BiELOF.com web sitesinde 24.09.2016 tarihinde yayınlanmıştır. Sosyal medya hesaplarınızda sayfamızı paylaşarak destek olabilirsiniz.

Google Site Şikâyet
Google Site Şikâyet
Google Aramalarda Üst Sıralarda Çıkmak

Spam Nedir Spam Yorum Nedir Google Site Şikâyet – BiELOF.com sitesinde ayrıca; Google görsellerde çıkmak, Google aramalarda üst sıralarda çıkmak için; Resim Optimizasyonu Nasıl Yapılır? Resim Optimizasyonu Nedir? Kullanılan WordPress Tema kullanımı önemi ve Görsellerde Çıkmak arasında ki detayları okuyabileceğiniz yazılarımızı burada ki linklerden ulaşabilirsiniz.

WP Spam mesaj

WP Spam mesajlarla ilgili sorunlarımızda gerekirse SEO Destek ve SEO Hizmeti almaktan çekinmeyiniz.

WordPress kurulum sonrası ayarları

WordPress kurulum sonrası ayarlarında ilk yapmanız gereken işlemlerden bir tanesi de WordPress admin panelinde Ayarlar, Tartışma Ayarları başlığı altında Diğer yorum ayarları kısmında Yorumu yazan isim ve e-posta adresini doldurmak zorunda olmalıdır.

Yorum El İle Onaylanmalı
Yorum El İle Onaylanmalı

Aynı zamanda Bir yorum görünmeden önce sekmesinde Yorum el ile onaylanmalı kısmını işaretle melisiniz. Yorum yazanın önceden onaylanmış bir yorumu olmalı işaretini ise pasif etmelisiniz.

Spam Nedir Spam Yorum Nedir Google Site Şikâyet ile ilgili sormak istediklerinizi sayfa altında yorum olarak sorabilirsiniz.

Hiçbir şey bulunamadı.

Whatsapp durumları nedir tanıtım yazısı

Whatsapp durumları nedir tanıtım yazısı BiELOF.com

Whatsapp durumları nedir Tanıtım yazısı BiELOF.com sitesinde Whatsapp nedir? WhatsApp Neler Yapılır? WhatsApp uygulaması, WhatsApp …

3 yorumlar

  1. bielof com

    Merhaba. Bizim sitemize son dönemde Rusça spam mesajlar yazılıyor sürekli. Yorumları onaylamıyoruz ama silmek de yorucu oluyor. Bu spam mesajlara nasıl engel oluruz? Teşekkürler.

  2. bielof com

    Bi spam arama geldi bu numaradan +902128240365 buna bi son bulunsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir