Çarşamba , Ocak 24 2018
Ana sayfa / Backlink / Sultangazi Arçelik Servisi – SEO Destek – Tanıtım Yazısı – BiELOF
Sultangazi Arçelik Servisi
Sultangazi Arçelik Servisi

Sultangazi Arçelik Servisi – SEO Destek – Tanıtım Yazısı – BiELOF

Sultangazi Arçelik Servisi, İstanbul Avrupa yakası, Sultangazi ilçesinde hizmet vermekte olan Arçelik Özel servis firmasına ait siteden Backlink / Tanıtım yazısı satın alarak arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için uğraştığınız siteleri SEO açısından daha iyi yerlere getirebilirsiniz.

SEO Destek – Tanıtım Yazısı

Sultangazi Arçelik Servis olarak hizmet vermekte olan özel teknik servis firması için bugüne kadar yaptığım işlemleri kısaca belirteyim. Google ve diğer arama motorlarında yükselmekte olan bu siteden SEO Destek – Tanıtım Yazısı almak istiyorsanız 0542 550 60 70 Konu altından yorum alanından veya wmarcı BiELOF profil üyeliğimden ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Arçelik Servisi

Bahsi geçen site bir arkadaşıma aittir. Site Domain Yaşı: 4 yıl 7 ay olan http://sultangaziarcelikservisi.com/ sitesi ilk kurulduğu zaman site ile uğraşan kişi “WordPress Ücretsiz Tema” kurmuş. Fakat kurmuş olduğu temayı en iyi şekilde kullanmamış.

SEO Destek – Tanıtım Yazısı – BiELOF.com

Google üst sıralarda çıkmak, ilk sıralarda olmak her zaman maddi anlamda bir kazançtır. Eğer sitem üst sıralarda çıksın diyorsanız, Google üst sıralarda çıkmak o kadarda zor değil.

Sitenizi google üst sıralarda yer alması için başta google optimizasyonu olmak üzere yapılan iyileştirmelerle Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında bile yükseleceksiniz.

Aslında arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için sadece biraz çaba göstermek yeterli. 15.01.2016 tarihinde 3. sırada bulunan “Arçelik servisleri Sultangazi” firmaları arasında üst sırada yerini almış olan web sitesi için SEO Destek ve Tanıtım Yazısı hakkında yaptıklarımı biraz bahsetmek istiyorum.

WordPress Tema Kullanımı

Sultangazi Arçelik Servisi sitesi için kurulan wp ücretsiz tema aslında kötü bir tema olmamasına rağmen, birçok kişinin yaptığı basit hataları yapmış.

İlk olarak gözlemlediklerim;

wordpress responsive tema olmaması,
googleye site haritası eklememiş,
wordpress siteyi güncellememiş,
wordpress h tag kullanımı yanlış
v.b. gibi basit olarak görülen fakat arama motorları tarafından ciddi sorunlar teşkil eden önemli kriterlere dikkat ve özen gösterilmemiş.

WordPress tema kullanımı

Lisanslı tema almak yerine ücretsiz olarak kurulan temalarda birçok açıklar olabilmektedir. Yinede ücretsiz WordPress tema kullanımı aslında çok basittir. İndirmiş olduğunuz temayı kapsamlı olarak virüs taramasından geçirmelisiniz. Öncelikle Wp temayı birkaç sitede analiz sonuçlarını göz önüne alarak neleri yapabileceğimi belirledim.

Bunlardan bazıları;

wordpress temaya favicon ekleme
wordpress temaya logo ekleme
wordpress temaya banner ekleme
wordpress temaya resim ekleme
wordpress temaya slider ekleme
wordpress temaya bileşen ekleme
wordpress temaya widget ekleme
wordpress temaya menü ekleme
wordpress temaya kategori ekleme
wordpress temaya etiket ekleme

Wp Tema Kullanımı

Wp Tema Kullanımında dikkat edilmesi gerekenler sadece yukarıda belirtilenler değildir. Aynı zamanda ileride SEO destek yöntemlerine başvurmamak için kaç adet “H TAG” kaç adet “Biçim etiketleri” kullanabileceğinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Sultangazi Arçelik Servis sitesi için ilk wordpress kurulumunda baştan savma işler yapılmış. Yukarıda ki belirttiğim kriterlere önem verilmemiş.

En önemli şey Wp Tema Kullanımıdır. Eğer işiniz ile alakalı bir site istiyor iseniz vereceğiniz hizmetler belirleyici faktörler olmalıdır.

Firma sahibi; Google sıralamasından düşüyorum ve iş gelmediğinden dolayıda maddi kayıplarım oluyor diye belirttikten sonra bu web sitesi için sadece İstanbul Sultangazi ilçesi ve mahallelerine yönelik hizmet vermeyi düşündüğünden dolayı bu alan adını satın aldığını belirtmişti. Sultangazi ilçesinde Beyaz eşya, kombi klima servisine yönelik sayfalarının olmasını belirtti. Aynı zamanda site ile uğraşan kişiye ulaşması sıkıntı yarattığı gibi kullandığı hosting ile alakalı bazı günlerde “siteye erişilemiyor” gibi durumlar yaşanmaktaydı.

Başlıca nedenlerden dolayı site arama motorlarında sıralaması düşüyor bunun neticesinde firma para kazanamıyordu.

WordPress Tema Seçimi

Bende wordpress ile site yapmak yerine en fazla Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık makinesi, Kombi Servisi, Klima Servisi, Beyaz eşya Servisi, sayfalarının olmasını belirttim.

İlk olarak internette “Responsive HTML5 CSS3 Website Template” aradıktan sonra beğendiğim birkaç temanın özelliklerine göz atarak şu anda http://sultangaziarcelikservisi.com/ sitesinde kullanılan temada karar kıldım.

Temanın üzerinde ilk değişiklikler birkaç valid hatalarını düzeltildikten sonra Photoshop CS6 kullanılarak siteye uygun bir favicon ve logo yapıldı.

Sosyal Paylaşım Siteleri

Menü altında yer alan; Sosyal Paylaşım Siteleri için Facebook, Google +, Ttwitter logo resimleri yapıldı. Sultangazi arçelik servis adresi belirtmek için Telefon, Skype, İletişim ve Google Haritalar logosuna linkler verildi.

Html5 responsive slider

Html5 responsive slider resimleri temanın kaynak kodlarına göre 960×455 piksele göre düzenlenerek görsel zenginlik katıldı.

Temanın orijinal haline küçük dokunuşlar yapılarak index anasayfa ve içerik sayfaları olmak üzere 2 şablon sayfa yapıldı. İndex sayfasında görsel resimlerin altına açıklamalar, en altta bulunan 3 alanda resim altına açıklamalar eklenilmiştir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık makinesi, Kombi ve Klima içerik sayfaları içinde sağ tarafta bulunan alanlar düzenlendi. Google, Yandex, Bing ve bunun gibi arama motoru optimizasyonu için aşırıya kaçmadan ve hedef kelime anahtarına yönelik link yapısı, H tag ve biçim etiketleri özenle seçilerek düzenlendi.

Seo Hizmeti Faydaları

Yapılan çalışma neticesinde SEO Optimizasyonun Faydalarını görmeye başlamıştır. Hatalı link yapıları, yanlış kelime anahtarları seçimi, güncellenilmeyen wp tema sıkıntıları, Siteye erişememe sorunları nedeniyle ilk 500 sıralamasından düşen web sitesi şu an oldukça iyi durumdadır.

Bunun yanında Seo Hizmeti Faydaları hemen kendisini belli etmez. 3 ay sonunda net sonucu görebilirsiniz. 2 ay içerisinde ulaştığımız yerleri basitçe bahsetmek gerekir ise;

4. sırada sultangazi arçelik
3. sırada sultangazi arçelik servisi
3. sırada sultangazi arçelik servis adresi
4. sırada istanbul sultangazi arçelik
1. sırada sultangazi arçelik klima servisi
1. sırada sultangazi arçelik kombi servisi
2. sırada çamaşır makinesi servis sultangazi
3. ve 4. sırada sultangazi arçelik buzdolabı
5. sırada sultangazi beyaz eşya servisi
6. sırada arçelik sultangazi yetkili servis (Yetkili kelimesi KULLANILMADIĞI halde)
7. sırada sultangazi klima servisi
3 ay sonunda yukarıda belirtilen hedef kelime anahtarları ve değişik varyasyonlarda yapılan arama sorgularında dahada üst sıraya çıkacaktır. Bu kadar eminim 🙂

SEO Destek – BiELOF.com

Bahsi geçen site için yapılan farklı çalışmaların hepsini şu anda bahsetmiyorum. BiELOF.com sitemiz üzerinden yapılan çalışmalar hakkında yayımladığımız bilgileri takip ederseniz tercih ettiğimiz yöntemleri görebilirsiniz.

Yakın zamanda değineceğimiz konular;

Tanıtım Yazısı Nasıl Olmalı

Seo Backlink Satış, SEO Destek, Tanıtım Yazısı, Seo Hizmeti, Tanıtım Yazısı Satışı, Tanıtım Yazısı Satın Almak isteyenlere örnekler olacaktır.

Saygılar.

BiELOF.com

Bu sayfada; Sultangazi Arçelik Servisi SEO Destek – Tanıtım Yazısı – Backlink satın alarak arama motorlarında üst sıralarda çıkmak istemez misin. BiELOF tarafından bilgiler sunulmuştur.

Not: Bahsi geçen site için tema üzerinde 1-2 değişiklik yaptırtılmıştır. Yakın zamanda son hali ile yayına verilecektir.

Hiçbir şey bulunamadı.

Whatsapp durumları nedir tanıtım yazısı

Whatsapp durumları nedir tanıtım yazısı BiELOF.com

Whatsapp durumları nedir Tanıtım yazısı BiELOF.com sitesinde Whatsapp nedir? WhatsApp Neler Yapılır? WhatsApp uygulaması, WhatsApp …

Bir yorum

  1. bielof com

    Teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir